Warsaw Chapter Poland H.O.G. - #9256

O KLUBIE WARSAW CHAPTER POLAND H.O.G.

NASZA KRÓTKA HISTORIA

Pomimo tego, iż jazda na motocyklu najczęściej kojarzy się z zabawą dla silnych facetów, w naszym gronie jest prężnie działająca grupa Ladies of Harley. Nasze żony, partnerki, ale także zupełnie niezależne koleżanki jeżdżą na własnych motocyklach lub towarzyszą nam w naszej pasji. 

Jako oficjalny Chapter Harley Davidson organizujemy wiele imprez popularyzujących bezpieczną jazdę. Bawimy się na imprezach klubowych, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, oraz wspieramy działania naszego Dealera. 

Warsaw Chapter Poland H.O.G. przywiązuje też wielką wagę do bezpieczeństwa i stałego doskonalenia techniki jazdy motocyklowej, dlatego co roku dla naszych członków odbywają się dedykowane specjalistyczne szkolenia wspomagające nasze umiejętności. 

W Chapterze spotykają się ludzie zarówno z wieloletnim doświadczeniem w jeździe jak i osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę. Ci których interesują dalekie wyprawy zagraniczne, udział w zlotach i imprezach nie tylko H.O.G.® na całym świecie, oraz Ci, którzy wolą uczestnictwo w krótszych wycieczkach i wyjazdach na terenie kraju. 

Skoro już masz motocykl Harley-Davidson, to nie może Cię zabraknąć wśród nas. 

Oferujemy Ci motocyklową przygodę i braterską przyjaźń. Czekamy na Twoją aktywność w naszym Klubie WChP H.O.G.

Klub Warsaw Chapter Poland (WChP) istnieje od sierpnia 2001 roku. Chapter został założony przez grupę pasjonatów jazdy motocyklowej przy ówcześnie nowo powstałym  w Warszawie Dealerze motocykli Harley-Davidson firmie LIBERATOR Sp. z o.o..

W spotkaniu założycielskim uczestniczyło niewiele ponad 20 osób, poprzednio członków jeszcze nieformalnego Chapteru Green Village Poland, czyli słynnej “Zielonki”, jednak przez lata dołączali do nas kolejni członkowie, aż staliśmy się największym oficjalnym Chapterem Harley Davidson w Polsce.

Podstawowym celem istnienia Klubu jest dzielenie zainteresowań jazdą motocyklem Harley Davidson z innymi pasjonatami tej marki zgodnie z zasadami prawnymi i honorowymi jakie obowiązują Chaptery Harley Owners Group (H.O.G.®) na całym świecie.

Wspólne wyjazdy, wyprawy, zloty, spędzanie czasu, pokonywanie kilometrów, to najlepszy sposób na budowanie wspaniałej atmosfery i szczerych długoletnich przyjaźni.  Jesteśmy Klubem otwartym dla nowych członków i nie trzeba mieszkać w Warszawie, by się do nas przyłączyć.

Wśród naszych członków są osoby mieszkające na terenie całej Polski i zagranicą.

Jazda to nasza pasja, a Harley Davidson to nasze życie !

WOJCIECH (ZIÓŁKO) KOZŁOWSKI
DIRECTOR

Nasz Dealer

Vishnu Mirpuri

Dealer Principal

Dyrektorzy

Wojciech Kozłowski

Director

Piotr Łuczak

Assistant Director

Robert Rusecki

Secretary

Robert Mydłowski

Treasurer

Jeżeli HARLEY to również i Twoja pasja - to dobrze trafiłeś!

 Jeździmy zarówno na krótkie jednodniowe wypady jak też  całe weekendy. Kilka razy w roku w różnych grupach klub organizuje dalekie wyjazdy po Europie i nie tylko. Śledź naszą stronę gdzie publikujemy co nasz czeka. Nasz kalendarz jest bardzo obfity !

KIM JESTEŚMY

JUŻ PONAD 20 LAT

Jeżeli w tym, co przeczytałeś, nie uzyskałeś wystarczających informacji, zapraszamy Cię do kontaktu z nami poprzez formularz strony lub mailem podanym na stronie.

Szukasz przygody!

ZDOBĘDZIESZ NOWE UMIEJĘTNOŚCI
100%
NABIERZESZ DOŚWIADCZENIA
100%
POPRAWISZ TECHNIKĘ JAZDY
100%
ZAPISZ SIĘ I JEŹDZIJ Z NAMI

STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ
NASZEJ RODZINY