WARSAW CHAPTER POLAND H.O.G.®

PRAWDZIWE ŻYCIE

PRAWDZIWI MOTOCYKLIŚCI

Różnie zaczynaliśmy, ale połączyła nas pasja do tego jednego jedynego motocykla Harley-Davidson® Ten wspaniały dźwięk silnika, ta niepowtarzalna klasyczna sylwetka motocykla, historia i tradycje z nim związane, ugruntowały naszą pasję motocyklową. Powstały i wciąż powstają nowe przyjaźnie, a kolejne wyprawy pogłębiają naszą główną pasjęjazdę na motocyklu i tworzą nowe wspólne cele.
ADDRES:
ul.Górczewska 30
01-147 Warszawa
TELEFON:
+48 605 966 066
EMAIL:
contact@hogwarszawa.com
WŁADZE KLUBU

NASI PRZYWÓDCY

Jan Kwilman
Dealer
  Wojciech Kozłowski
  Director
   Piotr Daniluk
   Assistant Director
    Piotr Łuczak
    Secretary
     CZERPIEMY PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

     NA CO MOŻESZ LICZYĆ ?

     WYJAZDY

     Nasz klub co roku organizuje niezliczoną ilość wyjazdów i imprez klubowych. Jeździmy po Polsce, Europie i Świecie. Spotykamy się nie tylko we własnym gronie ale też z naszymi przyjaciółmi z innych klubów motocyklowych. Robimy krótkie wypady ale też wyjazdy liczące kilkanaście tysięcy kilometrów. Harley to nasz świat.

     BRATERSTWO

     Jeździmy z kumplami, bo wszyscy kochamy Harley'e. Nic nie zastąpi tego gangu silnika, rozpoznawalnego z daleka. Kochamy jazdę, szczególnie razem. Skwar czy deszcz to nie ma znaczenia. Ten bakcyl, którego raz złapaliśmy siedzi w nas na zawsze. Poznaj nas. W drodze ja mam mieć zaufanie do Ciebie, a Ty do mnie.

     NASZ DEALER

     Patronem klubu jest Dealer Harley-Davidson firma Liberator Sp. z o.o., z którą jesteśmy związani i współpracujemy od samego początku istnienia klubu, czyli od roku 2001. Współpraca z Dealerem układa się bardzo dobrze, a na pomoc kolegów z serwisu zawsze możemy liczyć, czy na miejscu czy w trasie.

     NADCHODZĄCE WYDARZENIA

     CO PRZED NAMI

     MINIONE WYDARZENIA

     PRZEŻYLIŚMY WSPÓLNIE

     Maj 27, 2021

     IV Zlot Road To Hel(l)

     Zapraszamy na czwartą odsłonę zlotu motocyklowego ROAD TO HE(L)

     Maj 20, 2021

     FH-DCE SUPER RALLY® 2021 in Igoumenitsa, Greece

     Szykujemy się na wspaniały wyjazd na Super Rally do Grecji

     Gru 18, 2020

     Wigilia Klubowa 2020

     Zapraszamy na Wigilię Klubową 18.12.2020 r.

     CZEKA CIE WIELKA PRZYGODA

     ZAPRASZAMY !

     Chciałbyś przeżyć z nami wspólną przygodę? Przyjdź na zebranie. W każdy drugi poniedziałek miesiąca w Whiskey in The Jar, Marszałkowska 53, 00-676 Warszawa.

     WYJAZDY ROKU

     NASZE PLANY

     Sezon 2021 oficjalnie otwarty

     Miniony weekend upłynął nam w atmosferze oficjalnego rozpoczynania sezonu 2021. Pandemia, obostrzenia, pozamykane hotele, kapryśna pogoda...

     Rozgrzewkowe szkolenie

     W minioną niedzielą mieliśmy klubowe szkolenie w Heavy Bikes Technique Academy. Pogoda oraz humory panowały wyśmienite...

     Pierwsza wiosenna rozgrzewka

     Dzisiaj zrobiliśmy pierwszy klubowy rozruch po zimie. Pojechaliśmy z Liberatora przez Centrum, Mokotów, obok rezydencji ambasador USA....

     Polskie Chaptery