WARSAW CHAPTER POLAND H.O.G.®

PRAWDZIWE ŻYCIE

PRAWDZIWI MOTOCYKLIŚCI

Różnie zaczynaliśmy, ale połączyła nas pasja do tego jednego jedynego motocykla Harley-Davidson® Ten wspaniały dźwięk silnika, ta niepowtarzalna klasyczna sylwetka motocykla, historia i tradycje z nim związane, ugruntowały naszą pasję motocyklową. Powstały i wciąż powstają nowe przyjaźnie, a kolejne wyprawy pogłębiają naszą główną pasjęjazdę na motocyklu i tworzą nowe wspólne cele.
ADDRES:
ul.Górczewska 30
01-147 Warszawa
TELEFON:
+48 605 966 066
EMAIL:
contact@hogwarszawa.com
WŁADZE KLUBU

NASI PRZYWÓDCY

Jan Kwilman
Dealer
  Wojciech Kozłowski
  Director
   Piotr Daniluk
   Assistant Director
    Piotr Łuczak
    Secretary
     CZERPIEMY PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

     NA CO MOŻESZ LICZYĆ ?

     WYJAZDY

     Nasz klub co roku organizuje niezliczoną ilość wyjazdów i imprez klubowych. Jeździmy po Polsce, Europie i Świecie. Spotykamy się nie tylko we własnym gronie ale też z naszymi przyjaciółmi z innych klubów motocyklowych. Robimy krótkie wypady ale też wyjazdy liczące kilkanaście tysięcy kilometrów. Harley to nasz świat.

     BRATERSTWO

     Jeździmy z kumplami, bo wszyscy kochamy Harley'e. Nic nie zastąpi tego gangu silnika, rozpoznawalnego z daleka. Kochamy jazdę, szczególnie razem. Skwar czy deszcz to nie ma znaczenia. Ten bakcyl, którego raz złapaliśmy siedzi w nas na zawsze. Poznaj nas. W drodze ja mam mieć zaufanie do Ciebie, a Ty do mnie.

     NASZ DEALER

     Patronem klubu jest Dealer Harley-Davidson firma Liberator Sp. z o.o., z którą jesteśmy związani i współpracujemy od samego początku istnienia klubu, czyli od roku 2001. Współpraca z Dealerem układa się bardzo dobrze, a na pomoc kolegów z serwisu zawsze możemy liczyć, czy na miejscu czy w trasie.

     NADCHODZĄCE WYDARZENIA

     CO PRZED NAMI

     MINIONE WYDARZENIA

     PRZEŻYLIŚMY WSPÓLNIE

     sie 04, 2022

     Polish Bike Week 2022

     Już wiemy kiedy będzie najważniejsza polska impreza harlejowca!

     lip 08, 2022

     Harley Day 2

     Harley-Davidson Podlasie Club

     CZEKA CIE WIELKA PRZYGODA

     ZAPRASZAMY !

     Chciałbyś przeżyć z nami wspólną przygodę? Przyjdź na zebranie. W każdy drugi poniedziałek miesiąca w Whiskey in The Jar, Marszałkowska 53, 00-676 Warszawa.

     WYJAZDY ROKU

     NASZE PLANY

     Sezon 2021 oficjalnie otwarty

     Miniony weekend upłynął nam w atmosferze oficjalnego rozpoczynania sezonu 2021. Pandemia, obostrzenia, pozamykane hotele, kapryśna pogoda...

     Polskie Chaptery