Tegoroczna Wigilia WCHP była wyjątkowa pod każdym względem. Zjednoczyły nas przeciwności losu (mam na myśli covid-19), okoliczności i co najważniejsze nasze wsparcie i pomoc dla Natalki. Natalka jest wyjątkowym dzieckiem, niestety wymaga kosztownych rehabilitacji i leczenia lewej rączki.

W charytatywnej akcji klubowej uzbieraliśmy dla niej 3800zł i jesteśmy z tego bardzo dumni. Zebrane pieniążki wpłaciliśmy na konto fundacji  Otwarte Ramiona, która opiekuje się Natalką. Nasze wsparcie będziemy kontynuować, bo bardzo nas wzruszyła jej historia, a także czujemy się trochę bardziej potrzebni, że możemy komuś pomóc. Jeżeli nie wiesz na kogo przeznaczyć 1% podatku to zachęcamy, byś przyłączył się do nas i również wsparł Natalkę. Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące przekazania 1%.

Wigilia 2020 była szczególna również z tego powodu, że odbyła się w zupełnie innym stylu niż nasze dotychczasowe Wigilie. Można śmiało powiedzieć, że była to Wigilia bardziej bliska naszym pasjom niż gdy były to nasiadówki w wytwornych knajpach. Tym razem Wigilia odbyła się na powietrzu z ogniskiem w przyjacielskiej i serdecznej atmosferze. Przy okazji podziękowania dla naszego Dealera Wspomagającego (Liberator), który ją dla nas zorganizował.

Jak na Wigilię przystało nie zabrakło prezentów, ale tylko dla “najgrzeczniejszych ” memberów, czyli zwycięzców konkursu “Przebieg 2200”.

Konkurencję zwyciężył Slawko, na drugim miejscu uplasował się Generał, a na trzecim Kris. Jeszcze raz serdeczne gratulacje chłopaki. Walka o 2 miejsce bardzo zacięta, Generał wyprzedził Krisa dosłownie o włos (raptem 700km przejechał więcej).

Poniżej trochę fotek z przepięknej i wzruszającej w tym roku naszej klubowej Wigili.

 

Dodaj komentarz