Może to się Wam przyda !!!
 
Kilka pomocnych informacji przy surfowaniu poniżej. W razie problemów kontaktuj się bezepośrednio ze mną.
 
1. Logowanie najlepiej przez kliknięcie TRYBIKA w lewym górnym rogu i opcję “Logowanie”. Twój Login to zawsze nazwisko z dużej litery bez polskich znaków lub email. Hasło Otrzymaliście przy rejestracji.
Jeżeli nie pamiętasz hasła bo gdzieś umknęło to wykonaj czynności jak przy zmianie hasła „Nie pamiętam hasła” ze stronki logowania. Jak i to nie pomoże to napisz do admin@hogwarszawa.com – ustawimy nowe, a później je zmienisz sam. Czasem mail ze zmianą hasła przychodzi po jakimś czasie. Sprawdź też SPAM – nigdy nie wiadomo jak działa Twoja poczta pomimo tego że używamy serwera w trybie chronionym z certyfikatem https://
2. Po zalogowaniu zostaniesz przekierowany do swojego profilu:
 
 
Nowe rozwiązania w zakresie prowadzenia konta klubowych jakie zastosowaliśmy na stronie daje nam wiele możliwości. Informacje o klubowiczach są wyświetlane tylko dla naszej zamkniętej społeczności i nie są upubliczniane przez nas.
Z poziomu swojego profilu (Edytuj profil)  możesz zmienić zdjęcie profilowe, zdjęcie w tle, dodać krótkie informacje o sobie. Możesz też komunikować się w grupie do ktorej przynależysz: Klubowicze, Kandydaci, Oficerowie itp.
 
Możesz teraz dostać się z menu do części które nie widać przed zalogowaniem takie jak informacje czy nasz słynny sklepik – Gadżeciarnia czy Wydarzenia i Kalendarz.
 
„Płatności” – przy realizacji tzw. zamówienia w naszej Gadżeciarni możliwe są tylko przy pomocy bramki płatniczej BLUE MEDIA. Pamiętajcie o wpisaniu w tytule płatności przelewem „Wpłata dobrowolna za gadżety klubowe”
Możliwe jest również opłacenie składki klubowej poprzez wybranie takiego produktu z Gadżeciarni lub z pozycji Profilu.
 
Z poziomu Konto możesz zobaczyć swoje zamówienia, status dostawy czy czy ulubione.
 
Jak coś będzie nie tak to piszcie do mnie admin@hogwarszawa.com lub hd.szpaku@gmail.com.
 
Strona ma zabezpieczenia przed botami więc nieprzemyślane logowanie zostanie potraktowane jako bot i zablokuje użytkownika na jakiś czas. Odpręż się i po 30 min zacznij z dobrym hasłem i loginem. Jak nie pamiętasz to zresetuj hasło.
Ponieważ obsługa strony nie jest moim zawodem, a tylko przyjemnym obowiązkiem staram się odpowiadać na wszystkie prośby możliwie szybko 🙂 ale czasem musisz poczekać.
 
Zgodnie z prośbą Zarządu klubu ZAPISUJCIE SIĘ NA WYDARZENIA ze strony z poziomu Wydarzenia.
 
Spokojnego surfowania
Hejka
Webmaster SzpaQ