Może to się Wam przyda !!!
 
Kilka pomocnych informacji przy surfowaniu poniżej. W razie problemów kontaktuj się bezepośrednio ze mną.
 
1. Logowanie najlepiej przez kliknięcie TRYBIKA w lewym górnym rogu i opcję “Logowanie”. Twój Login to zawsze nazwisko z dużej litery bez polskich znaków lub email. Hasło Otrzymaliście przy rejestracji.
Jeżeli nie pamiętasz hasła bo gdzieś umknęło to wykonaj czynności jak przy zmianie hasła „Nie pamiętam hasła” ze stronki logowania. Jak i to nie pomoże to napisz do admin@hogwarszawa.com – ustawimy nowe, a później je zmienisz sam. Czasem mail ze zmianą hasła przychodzi po jakimś czasie. Sprawdź też SPAM – nigdy nie wiadomo jak działa Twoja poczta pomimo tego że używamy serwera w trybie chronionym z certyfikatem https://
2. Po zalogowaniu zostaniesz przekierowany do swojego konta.
Możesz teraz przejść do szerszego menu gdzie znajdziesz elementy których nie widać przed zalogowaniem takie jak informacje czy nasz słynny sklepik – Gadżeciarnia czy Wydarzenia i Kalendarz.
 
„Płatności” – przy realizacji tzw. zamówienia w naszej Gadżeciarni możliwe są tylko przy pomocy bramki płatniczej BLUE MEDIA. Pamiętajcie o wpisaniu w tytule płatności przelewem “Wpłata dobrowolna za gadżety klubowe”
Możliwe jest również opłacenie składki klubowej poprzez wybranie takiego produktu z Gadżeciarni lub z pozycji Profilu.
 
Z poziomu Konto możesz zobaczyć swoje zamówienia, status dostawy czy czy ulubione. Zamówienia obsługiwane są przez Tomasa (Tomka Ludwickiego -> T: 691588855 E:tludwicki@op.pl
 
Jak coś będzie nie tak lub potrzebna jakaś pomoc to piszcie do mnie admin@hogwarszawa.com lub hd.szpaku@gmail.com.
 
Strona ma zabezpieczenia przed botami więc nieprzemyślane logowanie zostanie potraktowane jako bot i zablokuje użytkownika na jakiś czas. Odpręż się i po 30 min zacznij z dobrym hasłem i loginem. Jak nie pamiętasz to zresetuj hasło.
Ponieważ obsługa strony nie jest moim zawodem, a tylko przyjemnym obowiązkiem staram się odpowiadać na wszystkie prośby możliwie szybko 🙂 ale czasem musisz poczekać.
 
 
Spokojnego surfowania
Hejka
Webmaster SzpaQ